Jak łatwo sprawić, żeby auto wyglądało lepiej?

Jak łatwo sprawić, żeby auto wyglądało lepiej?

Nabywając nowy pojazd (np. z giełdy) zazwyczaj coś chcielibyśmy w aucie zmienić. Robimy najczęściej tzw. tuning optyczny. Na czym to polega. Otóż, robimy różne kwestie które pomogą poprawić nabyty wóz. Możemy zakupić nowe radio, nowe lampy LED, obkleić szyby, przykleić folię na masce naszego auta lub cokolwiek innego. Niektóre z wyżej napisanych rzeczy można wykonać samemu, jak przekładka felg. Natomiast resztę sprawy musimy powierzyć komuś kto się tym zajmuje. Jakikolwiek zakład który robi to zawodowo. Najlepszy? A jak! Ale jak go znaleźć? Gdzie go szukać? Czy przystąpi do dzieła? W tym momencie postaram się napisać na wyżej postawione zapytania.

Robiąc tuning wzrokowy naszego samochodu skupie się na oklejaniu szyb a także naklejaniu folii na pojazd. Co daje nam oklejanie szyb? Po pierwsze będziemy posiadać piękny samochód, wyglądający ciekawie. Po drugie, przyciemnione szyby mają zastosowanie jak okulary ochronne – słońce razi. Ponad to folia ochrania przed bandytami, ponieważ nie widać co jest w środku – doskonała ochrona antywłamaniowa! W jaki sposób wynaleźć dobry warsztat? Optymalnym wyjściem na znalezienie doświadczonego profesjonalisty jest poczciwa przeglądarka Google. Ale należy wykonać to umiejętnie. Wklepując w Google tekst przyciemnianie szyb pojawią się nam warsztaty często z innych województw. Dojazd w dalekie miejsca będzie bez sensu. Dlatego z pewnością proponuje słowa miejscowe. Przeglądając rezultat wybieramy firmę który ma fajne zdjęcia. To powinien być decydujący prognoz do wyboru. Portfolio to podstawa! Można też zadzwonić o cenę, producenta folii i czas montażu.

Inną metodą na tuning wizualny jest naklejenie folii na lakier. Przyklejamy folie na dach i nie musimy lakierować na nowo. Folia daje nam nowy obraz auta. Ponad to folia umieszczona prawidłowo, pełni funkcję folii ochraniającej lakier przed owadami. Na rynku dostępne są rozmaite produkty. Skupimy się na folii matowej – wybierzmy tą która się nam podoba. Należało by uzyskać informacje ile lat ma trwałości na pęknięcia. Jak posiada 4 lata to jest złej jakości. Natomiast jak ma 10 lat to jest dobra. W jaki sposób znaleźć doświadczony zakład który ma doświadczenie? Odpowiedź jest prosta! Trzeba wykorzystać jeszcze raz wyszukiwarkę Google. Przy dokonaniu wyboru konkretnego podmiotu dokonujmy wyboru tak samo jak przy oklejaniu szyb.

Dodaj komentarz