Jak podnieść temperaturę w sypialni?

Jak podnieść temperaturę w sypialni?

Po pewnym czasie każdą parę w sypialni dopada rutyna. Ciężko uzyskać taką temperaturę iskrzenia jak na początku związku. Tradycyjne metody mogą okazać się już niewystarczające w kwestii rozpalenia partnera. Trzeba wtedy szukać alternatyw. które mogą dotyczyć różnych zabawek, strojów albo pozycji. Rozwiązań jest naprawdę sporo – trzeba tylko wybrać się do najbliższego sex-shopu albo wysilić wyobraźnię. Jak podnieść temperaturę w sypialni, kiedy stare metody już nie dają takich efektów co kiedyś?

Nowe pozycje seksualne

Wiele par ogranicza się do dość mechanicznego uprawiania seksu, gdzie ciągle przewijają się te same pozycje. Po pewnym czasie może się to okazać męczące i nudne dla obojga partnerów. Warto wyszukać nowych inspiracji w Internecie albo kupić Kamasutrę. Ta druga to specjalna książka z różnymi pozycjami, gdzie w niektórych trzeba wykazać się niemałą sprawnością fizyczną. Wiele z nich jednak prostych, a różnią się znacznie od standardowego misjonarza. Już samo przeglądanie Kamasutry może być dla partnerów podniecające i podniesie temperaturę w sypialni.

Odgrywanie ról w przebraniach erotycznych 

Bardzo popularne w sypialni staje się odgrywanie ról. Pozwala to wyobrazić sobie partnera w innej roli niż dotychczas. W Internecie można nawet znaleźć scenariusze, które prowadzą do ciekawych zwrotów akcji i szczęśliwego finału. W odgrywaniu ról przydatne będą przebrania erotyczne. Dzięki nim partnerka szybko może zamienić się w pielęgniarkę, bibliotekarkę albo sprzątaczkę. Partner zaś szybko przemieni się w strażaka lub policjanta. Wszystko w zależności od zapotrzebowania i preferencji obu stron.

Bielizna erotyczna

Wiele kobiet lekceważy rolę, jaką może przyjąć w sypialni bielizna erotyczna. Działa ona znacznie silniej niż można sobie wyobrazić. Pokazywanie się w nowych kompletach bielizny daje partnerowi nowe bodźce i dodatkowe źródło podniecenia. Dotyczy to zresztą obu stron, bo na rynku można znaleźć coraz to nowe produkty dla mężczyzn. Bielizna erotyczna pomoże podkreślić najważniejsze atuty partnerów, co z pewnością wpłynie na temperaturę w sypialni.

Zabawki i gadżety erotyczne

Urozmaicić zabawę w łóżku pomogą również różne zabawki i gadżety erotyczne. Pomagają one osiągnąć dodatkową stymulację, co pomoże szybciej dać satysfakcję seksualną obu stronom. W przypadku kobiet warto kupić masażer albo dildo, które może wykorzystać sama albo przy pomocy partnera. Mężczyzna z kolei osiągnie spełnienie dzięki krążkowi wibracyjnemu, który daje satysfakcję również kochance (np. przy seksie oralnym). Przy zabawie trzeba jednak być ostrożnym i uważać na intymne części ciała partnera.

Sprzęt do BDSM

Dla odważniejszych par mogą być zabawy w stylu BDSM – związane są z dominacją i uległością. Polegają one nawet na zadawaniu kar w formie klapsów albo innych niestandardowych zachowań w łóżku. W sex-shopach często można kupić różne gadżety BDSM w formie np. pejczy, które ułatwiają odgrywanie ról. Przydatne bywają też kajdanki do przykuwania do łóżka albo taśmy zakrywające usta. W zabawach BDSM należy uważać i przygotować słowo klucz, które przerwie zabawę, jeśli zacznie się robi zbyt ostro lub nieprzyjemnie.

Gry karciane i planszowe o zabarwieniu erotycznym

W sklepach erotycznych często można znaleźć różne karcianki lub planszówki, które będą świetną grą wstępną. Czasami wystarczy jedynie kość, która losuje nową pozycję seksualną. W grach osoba przegrana często musi ściągnąć część garderoby, co pozwoli stopniowo podnosić temperaturę w sypialni. Karty lub plansze często są inspiracją przy odgrywaniu ról, gdzie opowiada się różne historie o zabarwieniu erotycznym.

Bardziej rozbudowana gra wstępna

Niektóre partnerki potrzebują czasu, zanim będą w pełni podniecone i gotowe do seksu. Wiele partnerów lekceważy grę wstępną i od razu przechodzi do sedna. Brak empatii w łóżku prowadzi do niezrozumienia i nudy, co odbija się na obu stronach. Mężczyzna powinien pamiętać o pocałunkach i pieszczotach, co rozpali i podnieci kobietę. Do gier wstępnych można wykorzystać wiele gadżetów wymienionych powyżej, dlatego zawsze może ona wyglądać inaczej. Zróżnicowanie zabaw wstępnych pozwala osiągnąć wysoką temperaturę przy każdym seksualnym zbliżeniu.

Dodaj komentarz