Jak wybrać dobrą hurtownię medycyny estetycznej?

Jak wybrać dobrą hurtownię medycyny estetycznej?

Dzięki wypełniaczom zmarszczek możemy wyglądać znacznie młodziej i świeżo. Hurtownia medycyny estetycznej doradzi idealny produkt. Dzięki temu nie musimy się decydować na drogi lifting twarzy. Na rynku możemy znaleźć wiele różnych wypełniaczy. Już po pół godziny od iniekcji możemy zobaczyć efekty. Mogą trwać nawet do roku.

Wypełniacze zmarszczek a botox

 Nie mylmy wypełniaczy zmarszczek z botoksem. Ten ostatni jest lekiem, opracowanym z neurotoksyny. Wytwarzana jest przez bakterię – toksynę botulinową. Wstrzykiwany jest do tkanki nerwowo-mięśniowej. Hurtownia medycyny estetycznej doradza, by poczekać 1-3 dni na efekty. Botoks działa poprzez rozluźnienie mięśni pod zmarszczkami.

Z drugiej strony, wypełniacze wygładzają zmarszczki. Podnoszą i wypełniają policzki. Hurtownia estetyczna dobierze idealny produkt do danego pacjenta. Takie wypełniacze powiększają też usta i modelują kontury twarzy.

Hurtownia produktów do medycyny estetycznej radzi sprawdzenie różnych typów produktów. Warto pamiętać, że wypełniacze są bolesne. Poziom bólu będzie uzależniony od danego pacjenta. Medycyna estetyczna produkty mogą wymagać znieczulenia. Dlatego najczęściej zawierają środek znieczulający, działający miejscowo.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Najbardziej popularne wypełniacze zmarszczek wykorzystują kwas hialuronowy. Rzadko możemy odnotować efekty niepożądane. Produkty medycyny estetycznej mogą czasami powodować zaczerwienienie i obrzęk lub siniak w miejscu wstrzyknięcia. Jednak jest to tylko chwilowe. Wypełniacze zapewniają długotrwałe efekty, nawet 1-2 lata. Specjaliści w hurtownia medycyny estetycznej twierdzą, że  efekty są uzależnione od tego, jak zareaguje nasze ciało i od własnego poziomu naturalnej produkcji kolagenu.

Kolejne wstrzyknięcia dają jeszcze lepsze wyniki. Jeśli zastanawiamy się, gdzie kupić wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, poszukajmy profesjonalnej hurtowni medycyny estetycznej. Przy kolejnych iniekcjach, potrzebna będzie już mniejsza ilość produktu.

Syntetyczne wypełniacze

Ten rodzaj wypełniaczy staje się coraz bardziej popularny. Są wytwarzane w laboratorium i w przeciwieństwie do kwasu hialuronowego, nie są związane z żadnymi związkami, występującymi w skórze. Ich cena jest bardzo atrakcyjna. Są to stosunkowo nowe wypełniacze, ale mają wiele zalet. Pracownicy hurtownia medycyny estetycznej uważają, że możliwe jest trwałe wypełnienie bruzd i zmarszczek, ale tylko pod warunkiem, że zabieg zostanie wykonany przez wykwalifikowaną osobę.

Kolagenowe wypełniacze

Były pierwszymi wypełniaczami, które pojawiły się na rynku. Sklep internetowy też może je mieć w ofercie. Niektórzy uważają, że są najlepsze do pozbycia się zmarszczek. Dają naturalny wygląd. Opinie wielu pacjentów są bardzo pozytywne. Mają jednak kilka wad. Po pierwsze, u niektórych pacjentów wyniki mogą nie być trwałe. Czasami już po miesiącu trzeba będzie powtórzyć zabieg. Po drugie, istnieje zwiększone ryzyko reakcji alergicznych, w porównaniu z innymi wypełniaczami, dostępnymi obecnie na rynku. Pracownicy hurtownia medycyny estetycznej zauważają, że tego typu kolageny powstają często na bazie produktów pochodzenia zwierzęcego. Dlatego nie będą idealnym rozwiązaniem dla wegan lub wegetarian. Musimy pamiętać o efektach ubocznych.

Dodaj komentarz