Internetowy skup książek – Kraków i pozostałe miasta w kraju

Internetowy skup książek – Kraków i pozostałe miasta w kraju

Książki bawią, uczą, zmieniają nasze myśli oraz postrzeganie świata. Mają jednak to do siebie, że raz przeczytane lądują na półkach w domowej biblioteczce. Czasami uda nam się do nich wrócić, a czasami niekoniecznie – zwłaszcza jeżeli literatura okazała się nietrafionym zakupem. Jeśli na Twoich półkach znajdują się takie książki (nieczytane i nikomu niepotrzebne), to warto je sprzedać.

To właśnie internetowy skup książek – Kraków (działający na terenie całego kraju) będzie odpowiednim miejscem. Odeślesz szybko i wygodnie swoje książki, na których jeszcze zarobisz i to bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Odpowiadamy!

SkupSzop, czyli skup książek – Kraków i cała Polska

SkupSzop to nowoczesny skup książek szyty na miarę współczesnego czytelnictwa. To właśnie w nim można szybko i wygodnie sprzedać nieużywane książki w dobrym stanie, a także kupić nową literaturę w atrakcyjnej cenie. Wygoda korzystania ze SkupSzop.pl wynika z braku punktu stacjonarnego sklepu, dzięki temu wszyscy mieszkańcy Polski mogą korzystać z niego bez ograniczeń.

Wystarczy wejść na stronę skupu książek i przejść do zakładki „sprzedaj książki”, aby oddać w dobre ręce nieczytaną literaturę i jeszcze na niej zarobić. W tym celu niezbędne jest podanie kodu ISBN, który znajduje się nad kodem kreskowym każdej książki. Warto przy tym zaznaczyć, że SkupSzop.pl odkupuje wyłącznie książki wydane po 2005 roku. Wyjątek stanowią podręczniki szkolne oraz akademickie.

Wiesz, ile zyskasz ze sprzedaży

W przypadku chęci sprzedaży większej ilości książek przepisanie trzynastoznakowego kodu nie jest koniecznością. Wystarczy pobrać ze strony SkupSzop.pl aplikację mobilną na Androida, którą szybko i wygodnie zeskanujesz kod. ISBN pozwoli wstępnie wyliczyć cenę, jaką uzyskasz za książkę, uzyskasz przy tym informację, czy SkupSzop.pl będzie zainteresowany odkupieniem jej od Ciebie, czy nie.

Warto zaznaczyć, że skup książek określa minimalną wartość sprzedawanej literatury – jest to kwota 40 zł. Musisz zatem dodać tyle książek, aby suma ich wartości nie była niższa. Nie została natomiast określona maksymalna kwota – możesz zatem sprzedać tyle książek, ile tylko zechcesz.

Pieniądze ze sprzedaży otrzymasz w ciągu 24 godzin – licząc od momentu ukończenia weryfikacji nadesłanej literatury. Książki możesz wysłać samodzielnie (zostanie Ci wtedy zwrócone 7 zł za wysyłkę). Możesz także poprosić SkupSzop.pl o przysłanie kuriera, za którego nic nie zapłacisz.

Dodaj komentarz