Kolorowe trendy w meblach na 2018 rok

Kolorowe trendy w meblach na 2018 rok

Masz w tym roku potrzebę wymienić meble biurowe? Stare są już zniszczone i nie nadążają za zmieniającymi się trendami? Jeśli tak, może warto się zainteresować zupełnie nowymi i ciekawymi wzorami, które niedawno pojawiły się w ofercie największych polskich producentów mebli. Firmy takie jak ProfiM zaskakują swoich klientów nie tylko funkcjonalnością produktów, ale również ich nowoczesnym designem, w którym nie brakuje żywych i odważnych kolorów. Oto nasze wskazówki, jak kupić ładne i nowoczesne meble biurowe, które będą służyć przez długi czas.

Gra kolorów firmy ProfiM, która porusza wyobraźnię

Nie trzeba się bać kupowania mebli kolorowych. Są one dobrą propozycją dla biur projektowych, w których liczy się inwencja, pomysłowość i wyobraźnia. Odważne połączenie fuksji z jasnymi odcieniami drewna przynosi nadzwyczaj korzystne rezultaty. Takie meble nie przytłaczają, a pozwalają nadać pomieszczeniom biurowym ładny, indywidualny charakter. Pojedyncze fronty szuflad lub szafek mogą mieć inny kolor od reszty, automatycznie przyciągając na siebie wzrok i wprowadzając do pomieszczenia więcej radości.

Kolorowe również mogą być blaty biurek. Firma ProfiM zaprezentowała całkowicie nową kolekcję funkcjonalnych biurek, których blaty otrzymały modne kolory. Pastelowa zieleń, róż czy ciemny granat. Jak dowodzą badania naukowe, kolory w miejscu pracy ułatwiają skupienie i stymulują prawą półkulę mózgową, odpowiedzialną za twórczość. Nieprzypadkowo biura znanych projektantów są kolorowe i na pierwszy rzut oka chaotyczne. Właśnie takie otoczenie sprzyja kreatywności i tam rodzą się najlepsze i najciekawsze pomysły.

Jeśli szukasz czegoś bardziej umiarkowanego i mniej rzucającego się w oczy, ProfiM przygotował również kolekcję krzeseł i foteli z kolorowymi obiciami. Są one dobrą propozycją nie tylko do biura, ale również do poczekalni czy strefy chillout dla pracowników. Kolorowe meble są atrakcyjne nie tylko dla osób dorosłych, ale również dzieci, pomagając rozładować napięcie. Polecamy je głównie do poczekalni gabinetów lekarskich i dentystycznych, w których bardzo pomagają budować przyjazną i bezpieczną atmosferę.

 

Dodaj komentarz