Czy warto nosić biżuterię ze stali chirurgicznej?

Czy warto nosić biżuterię ze stali chirurgicznej?

Wiele kobiet kocha biżuterię, ale wystarczy zaczerwienione skóra, zabrudzenia, rdza czy inne znaki czasu, żeby tę miłość zmącić. Jednym z najlepszych sposobów na zachowanie dobrej relacji z biżuterią, jest noszenie bransoletek, naszyjników, pierścionków i kolczyków ze stali chirurgicznej. Dlaczego?

Czym wyróżnia się biżuteria ze stal chirurgicznej? 

W sklepie Papagayo mamy biżuterię ze stali chirurgicznej, która spełnia oczekiwania zarówno młodych, jak i starszych kobiet. To dlatego, że jej właściwości pozwalają na wieloletnie i bezpieczne użytkowanie biżuterii. Poznaj najważniejsze z nich!

  • Przyjazność alergikom – biżuteria składa się z mieszanki węgla, żelaza i chromu. Nie zawiera niklu, który może przyczyniać się do reakcji alergicznych. W rezultacie biżuteria ze stali chirurgicznej jest przyjazna alergikom.
  • Biżuteria ze stali chirurgicznej inaczej nazywana jest nierdzewną. Jak sama nazwa wskazuje, nie rdzewieje ona i nie czernieje. Raz zakupiona, posłuż Ci przez długi czas.
  • Biżuteria ze stali chirurgicznej nie wymaga specjalnych środków do czyszczenia czy ograniczeń związanych z noszeniem – wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką i  ściągać do spania, sprzątania czy pływania w chlorowanej wodzie. Od czasu do czasu, dla odświeżenia pierwotnego blasku, warto zastosować mieszankę zwykłej pasty do zębów i sody oczyszczonej. Trzeba nałożyć środek na biżuterię i rozprowadzić go delikatnie za pomocą starej szczoteczki. Następnie wystarczy wysuszyć biżuterię przy użyciu ręczników papierowych.

Czy warto nosić biżuterię ze stali chirurgicznej? Tak, jeśli szukasz ładnej, prostej w utrzymaniu i przyjaznej dla skóry biżuterii – alternatywy między najdroższymi a najtańszymi wyrobami, które stracą swoje piękno i trwałość w krótkim czasie. Poza tym biżuteria ze stali chirurgicznej dzięki swoim właściwościom wygląda na bardzo luksusową. Nie musisz wydawać fortuny, żeby cieszyć się ekskluzywnymi dodatkami do każdej stylizacji. Przemyśl zakup tego typu biżuterii również wtedy, kiedy szukasz pomysłu na atrakcyjny prezent

Dodaj komentarz