Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Ekstraklasa a raczej obecnie PKO BP Ekstraklasa, niestety nazwa taka dzięki sponsorom to obecnie w Polsce najważniejsza z rozgrywek ligowych w piłce nożnej mężczyzn, a jednocześnie jest klasyfikacją drużyn najwyższą w całej hierarchii  wszystkich rozgrywek w kraju. Jest to nasza pierwsza klasa inaczej pierwszy poziom ligowy.

Ekstraklasa zrzesza miliony fanów w całej Polsce.  Ponadto wzbudza duże zainteresowanie wśród osób zawierających zakłady sportowe, co wiąże się ze stosunkowo wysokimi kursami. Jak grać, aby wygrywać?

Ekstraklasa – co można obstawiać?

Zastanawiasz się, co warto typować, jeżeli chodzi o typy na polską Ekstraklasę? Atrakcyjna i różnorodna oferta polskich bukmacherów z pewnością nie ułatwia tego zadania. Zgodnie z opinią doświadczonych graczy najlepiej jest obstawiać zdarzenia 2-drogowe, wówczas nasze szanse na zwycięstwo wynoszą aż 50%. Co więcej, na jednym kuponie nie powinno znajdować się więcej niż 3-5 typów. W przypadku meczów oraz rozgrywek standardowo typować można zwycięzcę spotkania, remis bądź wygraną jednej z drużyn. Zaawansowani typerzy chętnie obstawiają również zakłady np. na handicap, liczbę zdobytych punktów, handicap pierwszej połowy bądź kwarty. Niestety trafne typowanie ekstraklasy wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy w tym zakresie, dlatego też osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w bukmacherce bardzo często korzystają z gotowych typów i analiz sportowych. Gdzie ich szukać?

Ekstraklasa – typy bukmacherskie i analizy sportowe

Platforma https://twojtyp.pl/ to miejsce, w którym znajdziemy najlepsze i darmowe typy Ekstraklasa – PKO BP Ekstraklasa, ale nie tylko. Na stronie na bieżąco aktualizowane są typy i analizy na wszystkie mecze piłki nożnej, tenisa, siatkówki czy piłki ręcznej, przygotowywane przez doświadczonych typerów. Oprócz typów na dziś i jutro użytkownicy znajdą tam także typy na zakłady długoterminowe. Serwis wyróżnia się przede wszytskim tym, że typy dodawane są przez prawdziwych typerów. Dzięki temu mamy pewność że trafiliśmy na realne buki. Potwierdzeniem każdej analizy jest autentyczny kupon użytkownika, ze stawką i kursem, konkretnym bukmacherem oraz dokładnym zakładem. Nie są to więc wymysły czy spekulacje, a realne zakłady. Możemy się dzięki temu uczyć i analizować ruchy poszczególnych typerów, a następnie sami obstawiac mając już dużo większą wiedzę. Jeżeli chcemy się specjalizować w danej dziedzinie warto obserwowac typy z konkretnej kategorii, a jeśli obstawiamy od czasu do czasu warto sprawdzić te najbardziej aktualne.

Dodaj komentarz