Jak dobrać rozmiar bielizny wyszczuplającej?

Jak dobrać rozmiar bielizny wyszczuplającej?

Obcisła sukienka i płaski brzuch bez odchudzania? Taki efekt gwarantuje nam bielizna wyszczuplająca. Wygładza wszelkie fałdki, dzięki czemu obcisłe ubrania idealnie na nas leżą. W dodatku zaznacza talię i podkreśla kobiece krągłości. To proste i efektywne rozwiązanie. Jednak, żeby bielizna wyszczuplająca dobrze na nas leżała, musimy dobrać odpowiedni rozmiar. Zobacz jak to zrobić. 

Jak działa bielizna wyszczuplająca?

Od razu podpowiadamy – bielizna wyszczuplająca, nie ma magicznych właściwości odchudzających. Za to bardzo zgrabnie maskuje wszelkie niedoskonałości, dzięki czemu optycznie wyszczupla naszą sylwetkę. Tajemnica bielizny wyszczuplającej kryje się w  specjalnym materiale oraz konstrukcji modelu. Wyszczuplające majtki, gorset lub body wytwarza się z elastycznego materiału, który opina ciało. Jest nieco cieńszy niż przeciętna sukienka i zdecydowanie bardziej przylega do ciała. Dzięki temu wygładza wszelkie fałdki, boczki i tym podobne rzeczy. Bielizna wyszczuplająca powstaje z mieszanki tkanin syntetycznych, takich jak lycra czy spandex. 

W dodatku bielizna wyszczuplająca ma dodatkowe wzmocnienia w najbardziej wymagających miejscach, czyli pod biustem oraz na brzuchu. Majtki natomiast w okolicach ud i pośladków. Bielizna wyszczuplająca kształtuje sylwetkę i wygładza wszelkie niedoskonałości, dzięki czemu możemy poczuć się pewniej w obcisłych ubraniach. 

Jak dobrać rozmiar bielizny wyszczuplającej? 

Wbrew powszechnemu przekonaniu bielizna wyszczuplająca nie powinna być na nas za mała. Innymi słowy – nie wybieramy rozmiaru mniejszego od tego, który nosimy na co dzień. Jeżeli nosimy ubrania w rozmiarze M, to bieliznę wyszczuplającą również wybieramy w tym samym rozmiarze. Analogicznie z każdym innymi. W za małej bieliźnie wyszczuplającej nie będziemy mogły oddychać. W najgorszym wypadku możemy doprowadzić do problemów z krążeniem. Jeśli bielizna ogranicza nasze ruchy i po pewnym czasie zaczynamy odczuwać zimno w rękach i nogach, to znaczy, że mamy za mały rozmiar. 

Gdzie kupić bieliznę wyszczuplającą?

Bielizna wyszczuplająca jest pożądanym elementem garderoby i z tego też względu jest łatwo dostępna. Każdy sklep z bielizną i kostiumami ma w swoim asortymencie bieliznę wyszczuplającą. Jednak nie o pierwszy lepszy sklep nam chodzi. Decydując się na zakup bielizny wyszczuplającej warto wybrać sklep z damską bielizną z szerokim asortymentem wysokiej jakości. Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na tabelę wymiarów, dobierając odpowiedni rozmiar bielizny. 

Dodaj komentarz