Kardia Mobile 6L – czyli przenośne EKG do monitorowania pracy serca

Kardia Mobile 6L – czyli przenośne EKG do monitorowania pracy serca

Serce pełni jedną z najważniejszych funkcji w naszym organizmie. Właśnie z tego powodu należy o nie odpowiednio dbać i regularnie badać. Zaburzona praca serca może objawiać się m.in. dużym zmęczeniem, zawrotami głowy, osłabieniem czy też uczuciem, że serce bije za szybko lub za wolno. Jeśli czujesz, że coś może być nie tak, to koniecznie odwiedź gabinet lekarski i wykonaj badanie EKG. Jeśli wykaże ono nieprawidłowości w pracy serca, to zadbaj o to, aby samemu regularnie sprawdzać pracę tego narządu. Możesz to zrobić za pomocą przenośnego EKG https://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/.

Jak działa przenośne EKG?

Przenośne EKG Kardia Mobile 6L to niewielkie urządzenie, dzięki któremu można sprawdzić rytm serca. Aparat może wykryć nieprawidłowości w pracy tego organu np. za szybkie lub za wolne bicie czy też nieregularną pracę. Urządzenie Kardia Mobile może wykryć migotanie przedsionków, które jest częstą przyczyną udarów. Arytmia serca to choroba, która może dotknąć każdą osobę niezależnie od wieku i płci. Jeśli masz wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, to koniecznie udaj się na wizytę do gabinetu lekarskiego. W codziennym monitorowaniu pracy serca pomoże Ci przenośne EKG.

Urządzenie Kardia wykonuje zapis fal aż z sześciu odprowadzeń: I; II; III; aVL; aVR, oraz aVF. Urządzenie jest na tyle małe, że można schować je w kieszeni i zawsze mieć pod ręką. Wyniki badania można zapisać w dedykowanej aplikacji mobilnej i przeglądać na ekranie telefonu. W razie potrzeby wyniki możesz skonsultować ze swoim lekarzem. Stała kontrola pracy serca pozwoli Ci uniknąć pogorszenia się stanu zdrowia. Wprowadzenie leczenia i zmiana trybu życia na zdrowszy może przynieść zaskakująco dobre rezultaty.

Kardia Mobile 6L może działać bez przerwy nawet przez ok. 200 godzin. Jedno badanie urządzeniem trwa od 30 sekund do 5 minut. Kontrolę pracy serca możesz przeprowadzić szybko i bezboleśnie praktycznie wszędzie – w domu, w pracy, szkole. Jeśli chorujesz na arytmię, to kontrolowanie pracy serca powinno być Twoją codzienną rutyną.

Podsumowanie

Arytmia serca to choroba, której nie można bagatelizować. Jeśli odczuwasz niepokojące objawy takie jak np. zmęczenie i problemy z oddychaniem, to koniecznie umów się do lekarza i wykonaj badanie EKG. Jeśli Twoje serce pracuje nieprawidłowo, to lekarz zdecyduje jakie leczenie wprowadzić, aby poprawić stan Twojego zdrowia. Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, to możesz codziennie wykonywać badanie EKG za pomocą specjalnego urządzenia Kardia Mobile 6L. Przenośne EKG szybko zbada pracę Twojego serca i pokaże ewentualne nieprawidłowości w jego rytmie.

Dodaj komentarz