Krzesełka do karmienia firmy Lionelo

Krzesełka do karmienia firmy Lionelo

Kamienie dziecka może przysporzyć, szczególnie młodym rodzicom bez doświadczenia wielu trudności. Zwłaszcza wtedy jeśli nie maja oni stosownych akcesoriów jak krzesełka czy foteliki dla dzieci, które by tę czynność znacznie ułatwiły. Młodej matce, lub początkującemu ojcu ciężko jest nakarmić malucha siedzącego na kolanach bądź na “tradycyjnym dorosłym” krześle.

Dlatego każdy rodzić patrząc nie tylko na wygodę, lecz także bezpieczeństwo swojego malucha powinien zainwestować w specjalne krzesełko do karmienia Lionelo. Oczywiście funkcjonalność to jedno, lecz bezpieczeństwo to druga, bezdyskusyjna kwestia. Dlatego krzesełko do karmienia musi być zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa, dzięki którym bez obawy będzie można pozostawić malucha na chwile bez nadzoru. I tu z nieoceniona pomocą młodym rodzicom mogą przyjść 2 produkty z oferty firmy Lionelo- a mianowicie krzesełka do karmienia Milan i Linn.

Krzesełko do karmienia Lionelo Milan – zalety

Lionelo Milan to krzesełko do karmienia wielofunkcyjne – urządzenie 3w1, które poza podstawową funkcją zabezpieczenia dziecka w trakcie posiłku spełnia jeszcze dodatkowo funkcje bujaczka, leżaczka oraz huśtawki, umilającej maluchowi spędzanie wolnego czasu, znajdziesz takie krzesełka na TechSat24.pl. Milan jako krzesełko do karmienia niemowlaka spełnia swoje zadanie idealnie. Dziecko można zapiąć w pasy bezpieczeństwa niekrępujące jego swobodę, ale da nam to pewność, że nic mu się nie stanie. Fotelik Lionelo Milan pozwala nam również regulować pozycje siedziska oraz daje możliwość odsunięcia bądź przysunięcia tacki, na której możemy postawić kaszkę, jogurcik , czy gryzaczki znajdujące się w zasięgu rączek dziecka.. Warto dodać, że w zestawie znajdują się 2 tacki różniące się wielkością i kształtem.
Kolejną funkcją tego zaawansowanego stolika do karmienia dziecka jest funkcja bujaczka. Krzesełko Milan posiada regulator 3 prędkości bujania (w zależności od potrzeb) oraz pozwala na dopasowanie trybu bujania do wagi samego dziecka. Dodatkowo zabawie mogą towarzyszyć interesujące dziecko melodyjki. W bujaczku Milan mamy ich wgrane aż 6. Każdy rodzic odnajdzie coś interesującego dla swojej małej pociechy. Urządzenie posiada możliwość regulacji ich głośności oraz w trybie bujania możemy też regulować odchylenie oparcia dla uzyskania jak największej wygody naszych milusińskich.

W przeciwieństwie do technicznie zaawansowanego krzesełka MILAN, które posiada wiele dodatkowych funkcji model LINN jest prostym narzędziem przeznaczonym do karmienia dzieci.

Proste krzesełko do karmienia Lionelo Linn – zalety

Podstawową zaletą, oczywiście poza solidnym wykonaniem i atrakcyjnym designem krzesełka do karmienia Lionelo LINN jest niewątpliwie bardzo szeroki zakres regulacji zarówno wysokości siedziska jak i odległości odsunięcia tacki. W tej materii zarówno niscy jak i wysocy rodzice znajdą swój optymalny punkt. I to prawie bez względu na wiek i wielkość dziecka. Producent pomyślał również o funkcji dziecięcego bujaczka. Oparcie można również odchylić lub ustawić w pozycji leżaczka.
Kolejną ważną cechą, szczególnie przydatna w niewielkich mieszkaniach lub podczas wakacyjnych wojaży jest możliwość jego złożenia do niewielkiej paczki. W poprzednim, opisywanym przez nas modelu Lionelo Milan nie było to możliwe. Funkcja ta szczególnie przyda się w mniejszych mieszkaniach gdzie każdy wolny centymetr jest na wagę złota.

Szukasz solidnego i bezpiecznego krzesełka do karmienia dzieci? Produkty marki Lionelo z pewnością przypadną Ci do gustu.

Dodaj komentarz