U którego bukmachera najlepiej grać w 2022 roku?

U którego bukmachera najlepiej grać w 2022 roku?

Dane z rankingów wskazują jednoznacznie na to, że opcje takie jak FORTUNA, SUPERBET, STS i LVBET to najlepsze opcje jeśli chodzi o tę grę zarobkową na początku roku 2022. Istotnym jest też i to, że tego zakładu bukmacherskie trzeba też połączyć z typami z jakiegoś dobrego portalu, bo dzięki nim te zyski są w jakichś 80% przypadków stałymi. Wiele znaczy też i sam system gracza, czyli stawianie na raz te 15% lub 20% depozytu i nie tworzenie łączonych kuponów, bo przez takowe można rzecz jasna wiele stracić i to tylko ze względu na to, że w takim kuponie prawdopodobieństwo wygranej się obniża.

Zmniejszanie ryzyka

Ludzie grający zarobkowo doskonale wiedzą o tym, że zakłady bukmacherskie to dość trudna sprawa, jeśli chodzi o to wygrywanie co dzień i dlatego w każdym dniu minimalizują ryzyko. Mowa tu o tym, że co dzień ryzykują w jednym zakładzie jakieś 15% depozytu i czekają na elektroniczne rozstrzygnięcie zakładu, po tym rozstrzygnięciu wyszukują kolejny typ i jeszcze raz stawiają te 15% depozytu. Tak rzecz jasna robią co dzień i to nawet blisko dziesięć razy dziennie. Daje to w przybliżeniu jakieś pięćdziesiąt zakładów z których to czterdzieści cztery lub pięć dają niemal pewny zysk. Wiele znaczy też i to, że strategia tych ludzi nie zmieni się w roku 2022, bo przynosiła takowa zyski w roku 2020, w 2021 także i najprawdopodobniej w 2023 także będzie przynosić zyski na poziomie niezwykle atrakcyjnym. Postępowanie to odnośnie zakładów raczej się nie zmieni, chyba, że zakłady bukmacherskie zostaną zakazanymi w pełni, ale na to się nie zanosi, bo nawet jeśli stanie się tak w jednym kraju, to w tym drugim obstawianie wyników i gra zarobkowa nadal pozostanie opcją osiągalną. Dlatego ludzie zakłady bukmacherskie jeszcze przez lata będą traktowali za pewną możliwość zysku.

Istnienie ryzyka

Nawet w roku 2022 zakładu bukmacherskie będą raczej powiązane z pewnym ryzykiem. Mowa tu o tym, że typy bukmacherskie nie za każdym razem się sprawdzają w proporcji tych ośmiu na dziesięć możliwych. Raz na jakiś czas typujący popełnia istotny błąd w tych sześciu przypadkach na dziesięć i jeśli wyczuwamy taką dość nieciekawą serię to dosłownie musimy na kilka godzin się wstrzymać i tak jakby czekać na moment, w którym to typy ponownie zaczną się sprawdzać. Ta strategia sprawdzała się w roku 2020 i  2021, czyli powinna się też sprawdzać w przyszłości. Mowa tu o tym, że poza matematycznym podejściem do zakładów trzeba mieć też i ten instynkt, który pomaga.

Inne istotne wzmianki

Pewna część z nas woli rzecz jasna grę zarobkową na tym trybie life i to u najlepszych bukmacherów z rankingu, bo właśnie u nich zakłady bukmacherskie w tym trybie to niemal pewny zysk, choć na dokładkę warto też się posiłkować typami jakiejś sprawdzonej osoby, po to by tracić jak najmniej. Mowa tu choćby o tym odpuszczaniu wtedy gdy typy nie sprawdziły się więcej niż raz od samego rana. Wiele osób próbuje właśnie wtedy odzyskiwać straty, ale ktoś sprytny nie obstawia, tylko czeka na chwilę, w której to typy nawet w tym trybie zaczną się sprawdzać na nowo.

Dodaj komentarz