W jakim przypadku sprawdzi się używanie podestu roboczego?

W jakim przypadku sprawdzi się używanie podestu roboczego?

Marka Krause specjalizuje się w produkcji profesjonalnych drabin różnego typu. W ofercie znajdziecie zarówno drabiny jednostronne, dwustronne, drabiny wysuwane, drewniane czy strażackie. Poza drabinami, oferujemy również inne sprzęty, przydatne podczas remontu i prac technicznych w domu. Jednym z praktycznych produktów Krause, są podesty robocze. Podest roboczy jest artykułem o bardzo szerokim zakresie zastosowań. Doceni go każdy, kogo czekają w najbliższym czasie mniejsze lub większe prace remontowe.

Produkt 2 w 1

Podest roboczy to produkt, który łączy w sobie kilka produktów, a co za tym idzie – jest bardzo funkcjonalny, co z kolei czyni go praktycznym domowym sprzętem. Podest to hybryda drabiny, pomostu i rusztowania. Pozwala na wykonywanie prac roboczych na wysokości, ale jednocześnie jego konstrukcja umożliwia przemieszczanie się i zwiększa zakres ruchu użytkownika. Podest roboczy sprawdzi się zarówno podczas robót w różnego rodzaju zakładach pracy, liniach produkcyjnych czy magazynach, ale również w życiu codziennym podczas domowych prac, remontów lub drobnych usterek.

Szerokie zastosowanie

Podest roboczy został stworzony z myślą o pracach, które wymagają delikatnego poruszania się na wysokości, bez konieczności schodzenia z drabiny i przestawiania jej z miejsca na miejsce. To rozwiązanie dla osób oczekujących od sprzętów sprytnych funkcjonalności, które zapewnią komfort użytkowania i zaoszczędzą czas, który podczas remontu często się dłuży. Produkt ten zda egzamin np. podczas malowania budynku na jego wyższych poziomach. Można go użyć również do prac ogrodowych, np. przycinania gałęzi drzew lub żywopłotów.

Najwyższa jakość

Najczęściej wybieranym produktem z kategorii podestów roboczych jest podest aluminiowy. Ze względu na materiał, z którego został wykonany, jest niesamowicie trwały i stabilny, ale przy tym bardzo lekki i poręczny. Zaprojektowany został z myślą o intensywnej eksploatacji w magazynach, warsztatach i halach produkcyjnych. Podesty aluminiowe KRAUSE spełniają wszelkie wymagane normy co do jakości materiałów, konstrukcji i wykonania, co czyni je całkowicie bezpiecznymi.

Podest roboczy stanowi mini rusztowanie, które umożliwia montowanie wszelkich elementów i instalacji na wysokościach. W naszej ofercie znajdziecie pomosty podzielone ze względu na wysokość oraz typ.

Dodaj komentarz