Skarpetki męskie

Skarpetki męskie

Zarówno panie jak i panowie mają w swojej garderobie wiele par skarpet. Jednak to właśnie męska część naszej społeczności nosi skarpetki praktycznie do każdej stylizacji. Z tego powodu skarpetki męskie zasługują na kilka słów z naszej strony.

Klasyczna czerń

Mówiąc skarpetki męskie musimy oczywiście zacząć od klasycznych czarnych skarpet sięgających do połowy łydki. To właśnie po ten model eleganccy panowie sięgają najczęściej. Po pierwsze są idealne do ciemnego garnituru. Po drugie są klasyczne, a co za tym idzie eleganckie. Po trzecie są bezpiecznym rozwiązaniem. Kiedy wybieramy klasyczne czarne skarpetki męskie do garnituru, casualowych jeansów czy spodni wizytowych nie popełnimy gafy. Z tych właśnie powodów panowie najczęściej wybierają je spośród innych.

Biały zawsze modny

Drugim klasycznym rozwiązaniem są skarpetki męski za kostkę w kolorze białym. Oczywiście nie ubierzemy ich do czarnego garnituru. Po tę parę sięgamy najczęściej do stylizacji sportowych, a także treningowych. Niezależnie od tego czy umówiliśmy się na grę w piłkę nożną, kosza, na bieganie czy siłownię. Do krótkich spodenek i adidasów idealnie sprawdzą się białe skarpetki za kostkę. Będziemy w nich wyglądali także dużo schludniej.

Klasyka z pazurem

Jeśli cenimy sobie elegancję, ale lubimy ją przełamywać to klasyczny wzór kraty w połączeniu z efektem retro będzie strzałem w dziesiątkę. Idealne odzwierciedlają styl prawdziwego mężczyzny. Pamiętajmy, że klasyka nie musi być nudna. Krata w stonowanych kolorach będzie w dalszym ciągu elegancka ale także ma w sobie pazur.

Ciesz się życiem i nie bój tego pokazać

Możesz wybrać także skarpety dla osób idących przez życie z radością i postawić na odważne kolory i wzory takie jak kolorowe paski, motywy odzwierciedlające twoje hobby czy ulubione przedmioty. Idealnym pomysłem są także skarpety gwiazdkowe, które idealnie sprawdzą się w nadchodzące święta.

Skarpetki stopki

Para skarpet, którą również powinien mieć każdy mężczyzna to  stopki męskie. Nie zawsze bowiem możemy pozwolić sobie na to aby skarpetki były widocznym elementem naszego stroju. Eleganckie szorty w połączeniu ze zbyt długimi skarpetami nie wyglądają ładnie. Są wśród nas również panowie, którym zbyt długa skarpeta, która opina się na łydce zwyczajnie przeszkadza. W takim przypadku stopki męskie również sprawdzą się idealnie. Wysoki komfort i wygoda gwarantowane przez cały dzień.

Skarpetki męskie

Jak widzicie od koloru do wyboru. Najbardziej wymagający znajdzie coś dla siebie. Poza modnym wzorem nie zapominajcie jednak o zdrowiu swoich stóp i wybierajcie nie tylko piękne ale i wygodne, wysokogatunkowe i odpowiednio dopasowane pary.

Dodaj komentarz