Torebki wieczorowe, najnowsze trendy

Torebki wieczorowe, najnowsze trendy

Jeżeli chcemy, aby torebka wieczorowa była nie tylko dodatkiem, ale także ozdobą kreacji dobrze jest zwrócić uwagę na kilka detali. Przede wszystkim jej wielkość powinna być dopasowana do potrzeb a kolorystyka spójna z sukienką. Poznaj najnowsze trendy torebek wieczorowych i pozwól się zainspirować.

Klasyczne torebki kopertówki w nowej odsłonie

Jeżeli uwielbiasz kopertówki, koniecznie poznaj ich najnowszą odsłonę (strona sklepu). Klasyczne modele w tym sezonie zyskują zupełnie nową odsłonę. Najmodniejsze są bowiem torebki z łączonych materiałów. Klasyczna naturalna skóra licowa zostaje połączona z zamszem lub nubukiem. Ciekawą propozycją jest również zestawienie błyszczącego materiału z modnym tłoczeniem będącym imitacją skóry węża. Poszukując klasycznych kopertówek w nowej odsłonie, możemy także zwrócić uwagę na rodzaj zamknięcia. Popularne magnesy zostają aktualnie zastąpione przez zamki błyskawiczne lub wygodne i szykowne zamknięcie na bigiel.

Ekstrawaganckie i błyszczące modele ze zdobieniami

Popularne torebki kopertówki cieszą się dużą popularnością w wersji pudełkowej. W tym sezonie błyszczące lub połyskujące modele dostępne są w subtelnej wersji, lub z pazurem. W pierwszym wypadku wieczorowe torebki najczęściej występują w odcieniu pudrowego różu i zdobione są dużymi kokardami. W przypadku modeli z pazurem mamy do czynienia z szykownym zdobieniem wykonanym z koronki. Torebki tego rodzaju zachwycają zestawieniem jasnego tła z kontrastową dekoracją.

Multikolorowe torebki wieczorowe

Wśród modnych torebek wieczorowych nie może zabraknąć także modeli multikolorywch lub we wzory. Uwagę fachnionistek przykuł ostatni pokaz modny, na którym zaprezentowano niezwykle ciekawe produkty. Torebka wieczorowa w klasycznym biało-granatowym odcieniu ze wzorem imitującym klocki lego stała się powodem licznych dyskusji. Wśród najmodniejszych modeli zostały zaprezentowane również warianty z praktycznym uchwytem do ręki. Multikolorowy motyw w nadchodzącym sezonie rozumiany jest również przez barwne, bogate, biżuteryjne zdobienia klasycznych torebek.

Jeśli szukacie inspiracji na ciekawe torebki wieczorowe, np. Puzderka damskie, zapraszamy  do poradnika https://www.brytyjka.pl/torebki-puzderka-poznaj-najnowsze-trendy-cid-221.html przygotowanego przez sklep Brytyjka.

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz