Laweta z Niemiec – czy będzie kosztować krocie?

Laweta z Niemiec – czy będzie kosztować krocie?

Gdzie by się nie zdarzył wypadek czy awaria, zawsze zarówno kierowca, jak i pasażerowie pojazdu będą silnie zestresowani i zdenerwowani. Nie sposób jednak zaprzeczyć, że odczucia te mogą być szczególnie silne podczas pobytu za granicą. W najlepszym scenariuszu nikt nie zostanie ranny, a pojazd dozna jedynie niewielkich uszkodzeń, które pozwolą mu na dalszą samodzielną jazdę. Jest to jednak stosunkowo mało prawdopodobne. Jesteśmy więc poza terytorium naszego kraju i być może nie znamy lokalnego języka. Obawiamy się także, że holowanie Niemcy Polska naszego pojazdu pochłonie całe nasze oszczędności, a może i nawet one nie wystarczą, aby pokryć rachunek. Czy jednak jest tak rzeczywiście?

Ile kosztuje holowanie z Niemiec?

To oczywiście zależy od wielu czynników, takich jak chociażby to, jak daleko od polskiej granicy doszło do wypadku lub awarii i czy jest to miejsce łatwo dostępne. Zawsze bardziej kosztowne będzie holowanie na przykład z autostrady, niż z normalnej drogi. Jeśli w stresie skorzystamy z usług pierwszej lepszej lokalnej niemieckiej firmy, faktycznie jest spora szansa, że po zobaczeniu rachunku zakręci nam się w głowie. Może on wynieść nawet kilka tysięcy euro, co dla Polaków jest w większości przypadków ogromnym wyzwaniem. Wbrew pozorom sytuacja nie jest jednak całkowicie beznadziejna. Warto bowiem wiedzieć, że pomoc drogowa 24h Niemcy… wcale nie musi być niemiecka. Z łatwością można skorzystać z usług polskiej pomocy drogowej, która operuje także na terytorium naszych zachodnich sąsiadów. Dzięki temu nie tylko bez wątpienia zapłacimy znacznie mniej, ale też nie będzie istniała bariera językowa i w nagłym wypadku będzie można bez problemu i stresu się dogadać. Jest to ważne zwłaszcza dla tych kierowców, którzy nie posługują się niemieckim czy angielskim.

Pomoc drogowa to nie tylko holowanie

Czasami podczas podróży mogą przydarzyć nam się niewielkie problemy, które w pobliżu miejsca zamieszkania można by łatwo rozwiązać, ale za granicą urastają do znacznie większego rozmiaru. Nie oznacza to jednak, że laweta Niemcy zawsze będzie niezbędna. Jeśli na przykład przebiła nam się opona lub zabrakło paliwa, znacznie tańszą usługą niż holowanie może być wymiana opony na miejscu lub dowóz paliwa. Takie usługi również są w ofercie polskiej pomocy drogowej operującej w Niemczech.

Kiedy potrzebna jest nam laweta Niemcy, zazwyczaj naszą największą obawą jest jej wysoka cena. Okazuje się jednak, że wbrew pozorom wcale nie musi ona taka być, a dzięki polskiej pomocy drogowej można znacznie oszczędzić.

Laweta Niemcy Polska, laweta Niemcy Holandia, laweta Niemcy Dania, laweta Niemcy Belgia – zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl/.

Dodaj komentarz